Firma Profili

Firma Profili

"Biz ambalaj Dünyası"na yaklaşık 35 sene önce ilk adımımızı attık ve başarıyla XXI. asrın eşiğine ayak bastık. Zor deneyimlerden geçerek, teknolojinin sırlarını çözerek ve ona yatırım yaparak, her zaman kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak, yaklaşık çeyrek asırdır ayakta kalmayı başardık ve yolumuza daha güçlü, daha dinamik ve daha geniş insan ve üretim kaynakları ile devam ediyoruz.

Yıllarla biriken tecrübe bizlere müşterinin ticaret arenasında kral olduğunu öğretti ve bütün üretim imkanlarımızı onun isteği doğrultusunda seferber ettik. "Ne üretirsem satarım" mantığı ile değil, daima "neyi, nasıl, nerede, ne kadar ve ne zaman üretmeliyim" mantığıyla hareket ettik ve bu sayede toplam kaliteye, verimliliğe, optimum fiyat ve optimum müşteri seviyesine ulaşmış olduk. Bugün de iç pazarda deneyimlerimizle adil rekabet kuralları çerçevesinde ve dürüst ticaret normlarından hiçbir ödün vermeden yüzlerce müşterilerimizle karşılıklı güven duygusu ile buluşuyoruz. Dış pazarlarda da birçok ülkeye ispatlanmış kalitemiz, yeni ürün yelpazemiz ve çok iyi servisimiz sayesinde ismimizi duyurmayı başardık. "Neden SÜLEYMAN SEZER BASKI AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ." sorusuna bizim ve bizimle çalışanların yanıtı her zaman bu olmuştur: "Maksimum Fayda" ve "Güven" ve bu sebepten dolayıdır ki, SÜLEYMAN SEZER’in büyüme trendi yıldan yıla hızla yukarıya tırmanmaktadır.

SÜLEYMAN SEZER BASKI AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.’i mantığın, rasyonelliğin, profesyonelliğin, karşılıklı faydanın ve mutlu olmanın kesiştikleri noktadır. Bizimle tanışmaktan ve çalışmaktan memnun olacaksınız ve size bu memnuniyeti bizim genç, profesyonel ve dost takımımız "SÜLEYMAN SEZER" adı ile garanti ediyor.

Firma Profili Ss Ambalaj
Bazı
Referanslarımız